DIY samolepící bloček s potiskem

11:56Nevím, jak přesně se listům ze samolepících bločků říká, každopádně je určitě všechny znáte a možná i dost často používáte. Takové ty klasické čtvercové (7,6 x 7,6 cm). Já je mám na všechny důležité úkoly a rychlé poznámky. Při brouzdání po netu jsem narazila na návod, jak si je designově vylepšit a hned jsem je chtěla mít taky tak úžasné. Takže jsem vytvořila 3 designy, které se mi nejvíce hodí, a to to-do list Dnes musíš zvládnout, upomínkový list Nezapomeň a každodenně potřebný Nákupní seznam.

Jak si takové lístky vytvoříte taky? Je to jednoduché. Na konci článku jsou dva odkazy se šablonou. Jeden na podkladovou stránku a druhý s potiskem. Takže ty si stáhněte. Na papír A4 vytiskněte podklad a do volných volných okýnek vlepte jednotlivé listy samolepícího bločku. (Text DOLE musí být (zcela nečekaně :) dole )


Poté vložte papír s nalepeným listy znovu do tiskárny a vytiskněte pdf s šablonou potisku. A máte hotovo :)Prosím, berte na vědomí, že všechny tiskoviny zdarma jsou pouze pro osobní účely a je zakázáno používat je pro komerční účely. Neváhejte mé tiskoviny a obrázky sdílet na svém blogu nebo sociální síti, vždy ale, prosím, uveďte odkaz zpět na tuto stránku. Prosím NEUVÁDĚJTE odkaz přímo na PDF soubor ke stažení ale na stránku, kde se dá soubor stáhnout. Děkuji, že respektujete má autorská práva!

Sháníš samolepicí bločky v přírodní hnědé barvě?

Najdeš u mě v e-shopu.

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Boží, myslím, že se jim říká Post-It - tedy poustyty - ale to nic nemění na tom, že to jdu hned zkusit! :-) Díky za tip, Luci!

  OdpovědětVymazat
 2. Boží, myslím, že se jim říká Post-It - tedy poustyty - ale to nic nemění na tom, že to jdu hned zkusit! :-) Díky za tip, Luci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, to ráda slyším. Dej vědět, jestli to šlo podle návodu dobře :)

   Vymazat
  2. Vyzkoušeno, lístečky drží, akorát nákupní seznam se mi vytiskl trochu víc a u dnes musíš zvládnout se mi nevytiskly ty tečkované čáry... I tak je to ale super-hack! :-)

   Vymazat
 3. Supeeeer ☺ jen se chci zeptat, nehne se to nebo ne odlepit se to v te tiskarne? Děkuji ☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Jiřinko. Já s tiskem nemám žádný problém. V pohodě mi to tam drží. Ale už jsem někde četla, že s tím měl někdo problém. Asi záleží na kvalitě lepidla na lístečkách. Ale určitě by šlo (pro jistotu) lístečky ještě na nějakém šikovném místě přilepit k papíru washi páskou. Dej vědět, jestli si tisk zkoušela a jak to dopadlo :)

   Vymazat
 4. Ahoj Luci, to je dokonalé děkuju! <3 A prosím, kde se dají koupit ty krásné lepíky v barvě hnědého papíru? :) Děkuju :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, moc děkuji :) Já jsem je kupovala v Tigeru. Mají je tam každou chvíli.

   Vymazat
  2. Moc dekuju Luci ! ☺️👍🏻❤️

   Vymazat

Buďme přátelé

Navštiv můj eshop